Już niedługo, jeszcze niecałe dwa miesiące… Pamiętacie taki dzień, który był dla was idealny? W którym wszystko było tak jak trzeba: od rana do wieczora? Przeżyłam kilka takich dni. A ten jeden był absolutnie wyjątkowy. Dzień naszych zaręczyn.

Pamiętam go bardzo dobrze bo miał miejsce nie w Polsce, a na gorącej, azjatyckiej wyspie. Był maj, byliśmy ze sobą ponad trzy lata, przylecieliśmy na Cypr po raz drugi. Tak nam się tam spodobało, że przyrzekliśmy sobie powrót. I tak właśnie było. Pogoda dopisywała przez cały wyjazd. Było gorąco, a my odwiedzieliśmy tego dnia miasto Limassol (wraz z pięknym portem) i pływaliśmy w morzu – po raz pierwszy od kilku lat. Tego dnia nauczyłam mojego ówczesnego chłopaka pływać, a on kilka godzin później, gdy dojechaliśmy samochodem w miejsce które wybraliśmy spontanicznie patrząc na mapę, dał mi symbol oznaczający zaufanie, szacunek i miłość. Był to pierścionek z białego złota z pięknym diamentem. Klasyczny, prosty i w swojej prostocie idealny.

Staliśmy nad tamą w miejscowości Kouris podziwiając piękne góry, rozkoszując się ciszą i spokojem. Powiedziałam: „TAK” na totalnym odludziu, na wyspie którą uwielbiam, przeżywając najlepszy dzień w życiu wraz z osobą którą kocham nad życie.

Jestem szczęściarą!

Wszystkich, którzy nie mają pomysłu jak zorganizować zaręczyny aby wypadły idealnie i zachwyciły przyszłą narzeczoną zapraszam do ściągnięcia darmowego e-booka z najlepszymi, oryginalnymi pomysłami ? podsyłam również linki do idealnych pierścionków – panie bedą zachwycone!!! ?

A do tego w prezencie od mojej strony i firmy Savicki na hasło: „PODROZE” rabat -5%!!! Na pierścionki i obrączki z całej kolekcji! ????

Kliknij w obrazek i przejdź do sklepu;)

Pomysły na zaręczyny ???

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail