Projekt. Tak, póki co nie mam jeszcze konkretnej nazwy. Chcę, aby było to coś mojego, co zapamiętam do końca życia. Mianowicie: od jakiegoś czasu przymierzam się do pewnego rodzaju planu, który zakłada odwiedzenie jak największej liczby europejskich stolic. Nie chcę działać na zasadzie: odwiedzone-odhaczone-jedziemydalej, chciałabym aby było to czymś więcej: pragnę poznać kulturę, kuchnię, zwyczaje i życie ludzi w różnych krajach, na tym samym kontynencie.

IMG_6161

W Europie jest 46 państw, co za tym idzie: 46 stolic. Póki co udało mi się odwiedzić tylko Rzym, Watykan, Paryż i Londyn. Kupiłam już kolejne bilety i w lipcu odwiedzę następny kraj. Co do samej idei projektu to chciałabym dopracować szczegóły, zaplanować w miarę możliwości trasę i ruszyć w nią na jesień/ początek zimy. Wiem, że nie uda mi się zwiedzić wszystkich stolic, tudzież krajów, ale postaram się „wyciągnąć” z tego jak najwięcej, zrobić jak najwięcej zdjęć, zobaczyć miejsca, których nie pokazuje się w przewodnikach. Nie będę się skupiać tylko na samych stolicach, ale także na mniejszych miastach i miasteczkach, może wsiach. Stolica będzie punktem docelowym, ale nie ostatecznym.

 

Jak już wspomniałam, mały przedsmak większej podróży odbędzie się 30 lipca – w moje 23 urodziny. Jeśli macie jakieś wskazówki, porady, albo chcecie w jakiś sposób przyłączyć się do projektu, albo podjąć ze mną współpracę – piszcie.

Jeśli macie krytyczne bądź pozytywne zdanie o moim projekcie – także piszcie. Postaram się przyjąć wszystko z pokorą;-) Co do samej strony – niedługo doczeka się ona aktualizacji. Będą zmiany i mam nadzieję, że będą to zmiany na lepsze. Nie zrezygnuję z informowania Was o najnowszych promocjach, bo na tym od początku bazowała strona i nadal będzie 😉 Moje podróże to tylko mały dodatek – to Wy zdecydujecie czy warto pisać o nich więcej

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail