Przedstawiam kilka pomysłów na prezenty podróżnicze ze strony Toys4Boys.pl (można zamówić przez internet albo osobiście pofatygować się do jednego ze sklepów). Proponuję opcję nr 2 na dzień kobiet 😉

1. Karta przeżycia – 14 zł.

bez tytułu

Jest ona wielkości karty kredytowej, ale pomoże Ci w naprawdę wielu sytuacjach, mniej lub bardziej ekstremalnych (np. otwarciu piwa).

2. Mapa zdrapka – 89 zł.

mp To świetny sposób by pokazać wszystkim gdzie się nie było, jednocześnie dodając kolorytu do ścian w pokoju. Ta wysokiej jakości wielgachna mapa (słowo „mapka” wprowadzone tylko po to, by się rymowało) ma na sobie warstwę złotej folii. Dlaczego? I tutaj rozpoczyna się zabawa! Zaczynasz od świecącej, pozłacanej mapy i za pomocą monety lub co większego paznokcia, zdrapujesz kraje i regiony, które już zwiedziłeś. Pod folią znajdziesz szczegółowe krainy geograficzne podkreślone różnymi kolorami. Czasami możesz również odkryć opisy najważniejszych miast świata!

3. Nóż Bear Grylls Scout – 129 zł.

to

Scout to lekki folder o wytrzymałej budowie. Posiada on do połowy ząbkowane ostrze, które wykonane jest z wysoko węglowej stali High Carbon. Głownia typu drop point o grubości 3 mm posiada wyraźne karbowane nacięcie na grzbiecie umożliwający wygodne oparcie kciuka i tym samym wykonywanie precyzyjniejszych prac. Ergonomiczna rękojeść oblana jest teksturowaną gumą, która zapewnia bardzo pewny chwyt i zapobiega wyślizgnięciu się noża z ręki. W nożu Scout zastosowana popularną blokadę Back Lock, która nie pozwala ostrzu złożyć się nawet podczas ciężkiej pracy. Scout Gerber został wyposażony w klips do spodni i dwustronny kołek do otwierania ostrza. Dzięki temu możliwe jest dobycie i rozłożenie noża jedna ręką. W komplecie znajduje się mini poradnik survivalowy Beara Gryllsa.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail