Maltę pamiętam jako słoneczną, wietrzną, zabytkową, klimatyczną i wyjątkową wyspę. Minusem był jedynie wcześniej wspomniany wiatr i to, że nie mogłam tam zostać na dłużej. Zastanawiam się nad powrotem bo nie udało mi się zwiedzić wszystkiego – a nie były to drogie wakacje. Co robić na Malcie? Oczywiście można spędzić tam tylko urlop (zobaczyć piękną Valettę, ogrody, plaże, klimatyczną marinę w Marsascali, klify itd.), a można zostać na dłużej łącząc przyjemne z pożytecznym.

17814243_1182315795223636_6817444482207941985_o-1024x631

Co jest najważniejsze aby zacząć podróżować? Oczywiście to, że trzeba się jakoś porozumieć. Każdy wie, że język angielski jest teraz jednym z najczęściej używanych i łatwo się dzięki niemu komunikować w naprawdę wielu krajach na całym świecie. Osobiście nie wyobrażam sobie nie znać nawet jego podstaw. Nauka języka przydała mi się bardzo. Bardziej niż mogło mi się wydawać. Po angielsku pytałam wiele razy o drogę, taksówkarz w Izraelu informował mnie o tym, że za kilka godzin przyjedzie mnie odebrać z pustyni, mogłam się dogadać z wojskowymi… W języku angielskim meldowałam się także we wszystkich hotelach, zamawiałam jedzenie w restauracji w Grecji, na Cyprze czy w Dubaju, rozmawiałam z policjantami w Albanii i odpowiadałam na pytania na przejściach granicznych w Bośni i Hercegowinie czy Czarnogórze.

22864527254_d0f2cb7d0c_k
Dlatego też mogę śmiało polecić wam zaprzyjaźnioną szkołę językową znajdującą się na słonecznej Malcie! Kurs językowy na Malcie to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają słońce, podróże, chcą wzbogacić swoją wiedzę lub szukają skutecznych metod na naukę języka.
Ofertę znajdziecie pod adresem: http://www.maltalingua.pl/. Obóz językowy przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych(!), więc wiek nie jest tutaj żadnym ograniczeniem.
Jest to wyjątkowa szkoła wyróżniona na arenie międzynarodowej. Posiada najlepsze certyfikaty i padrę. Oprócz tego możesz wybrać rodzaj kursu – standardowy, biznesowy, intensywny lub indywidualny. Cena nie jest wysoka, a zakwaterowanie jest adekwatne do posiadanych środków i dostosowane specjalnie pod nasze potrzeby. Może być to między innymi apartament, nocleg u rodziny na Malcie czy w hotelu. Aktualnie możecie załapać się na specjalną promocję na szkolne mieszkania – 20% zniżki na zakwaterowanie w apartamentach szkolnych (tylko pokoje dzielone-dwuosobowe) w terminie od 31.12.17 do 24.03.18.

23384749672_dfcc79af01_z (1)

Szkoła Maltalingua mieści się w zabytkowej dzielnicy nieopodal czarującej zatoki przy której znajduje się pełno restauracji i małych, klimatycznych knajp. Kursy są dostosowane do potrzeb, a co za tym idzie, można spokojnie połączyć je ze zwiedzaniem wyspy, są organizowane w małych grupach, a nauka języka jest łatwiejsza ze względu na to, że na Malcie językiem urzędowym jest właśnie język angielski. Słysząc go wszędzie wokół siebie i uczą się dodatkowo masz o wiele większe szanse opanować język o wiele, wiele szybciej i lepiej niż w typowej polskiej szkole! Poznasz przy okazji nowych znajomych, którzy tak jak ty przyjechali tam nastawieni na naukę i dobrą zabawę.

Uczmy się języków, bo doskonalą one naszą pamięć, ułatwiają komunikację i pozwalają nam szerzej spojrzeć na świat. W końcu nie samą Polską człowiek żyje. Dajcie się ponieść podróży!

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail