Podróżuję od kilku lat, wydając na to dość sporo budżetu domowego. Podróże kształcą (ale tylko wykształconych), rozwijają i pomagają szerzej spojrzeć na otaczający nas świat – nie każdy żyje tak jak ja: mając dostęp do tylu dóbr jakimi są: możliwość zdobycia pracy, która gwarantuje nam pieniądze na jedzenie i ubranie, wynajem bądź kupno mieszkania czy domu, a także możliwość dostępu do opieki dentystycznej i wielu innych udogodnień. O ile staranny makijaż i piękna fryzura czy nowe buty nie są moimi marzeniami, o tyle dbanie o zdrowe zęby wydaje mi się być w życiu kluczowe. Polecam zaprzyjaźnioną klinikę: orto-magic.eu, która najlepiej potrafi o to ostatnie zadbać.

Dzięki ładnemu uśmiechowi może wzrosnąć nasza pewność siebie, stajemy się bardziej rozmowni i aktywni w sferze zawodowej jak i rodzinnej.

Pewność siebie zaprowadziła mnie tutaj gdzie jestem teraz. Udało mi się zdobyć stałą pracę nie mając pojecia o zawodzie na który aplikowałam (ale bardzo go pragnąc), pomogła mi dogadać się z policjantami w Albanii i niemiłymi strażnikami na granicy z Czarnogórą, którzy upierali się, że nie wpuszczą mnie do kraju. Dzięki pewności siebie poznałam wielu ludzi z różnych stron świata i zwiedziłam Cypr, Izrael, Dubaj i pół Europy wiedząc że wszędzie dam sobie radę (mimo iż nie raz było trudno). Pewność siebie nauczyła mnie mówić: „NIE” i umieć sprzeciwić się gdy się z czymś nie zgadzam. Dała mi niezależność i pozwoliła śmiać się z tego z czego mam ochotę, a nie z tego co wypada. Nie raz uratowała mi i moim znajomym tyłek w sytuacjach kryzysowych.

Myślę, że to podstawowa cecha, której wielu osobom brakuje. W końcu przez życie idziemy z podniesioną głową i uśmiechem na ustach. A przynajmniej ja tak robię (i nie wyszłam jeszcze na tym źle) ✌️️

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail