Przelot na trasie Warszawa (Modlin) ->Lizbona T2, Lizbona T2-> Warszawa (Modlin) w terminie 11.05.2015 – 14.05.2015 za 518 zł w dwie strony!

liz2

Odwiedź stolicę i największe miasto Portugalii, położone w zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego, nad Oceanem Atlantyckim!

Pogoda: W maju średnia temperatura powietrza w Lizbonie wynosi aż 25°C w dzień i 16°C w nocy.

liz

Transport: Jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Lizbony są tramwaje, zwłaszcza te w kolorze żółtym. Bilety na przejazd Tramwajem 28 w Lizbonie można kupić u kierowcy za około 2,85€. Z wcześniej wykupioną kartą Viva, 7colinas podróż będzie nas kosztowała tylko 1,25€.

liz4

Port: Pomiędzy rzeką Tag a oceanem Atlantyckim znajduje się port lizboński – co roku przybywa do niego ogromna liczba łodzi i statków: od tych najmniejszych, aż po te największe na świecie.

liz3Atrakcje: Nieopodal Klasztoru Hieronimitów, u ujścia rzeki Tag do oceanu, znajduje się Torre de Belém – militarna budowla stojąca w Lizbonie. Zaprojektował ją Fernando de Arruda. Mierzy 35 m. Jej najniższe piętra znajdują się całkowicie pod powierzchnią wody. Środkowe kondygnacje zdobione są wieloma balkonami z małymi kolumnami.

soft_drinks-1489162

WARSZAWA (MODLIN) – LIZBONA T2 – WARSZAWA (MODLIN)

liz6

Bilety w tej cenie zarezerwujesz na stronie Ryanair.com.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail