Przelot na trasie Warszawa (Modlin) -> Madryt T1, Madryt T1 -> Warszawa (Modlin) w terminie 25.05.2015 – 31.05.2015 za 308 zł w dwie strony!

Madryt-Palacio-Real

Odwiedź stolicę i największe miasto Hiszpanii!

Informacje: Średnia temperatura pięciu miesięcy letnich, od maja do września wynosi tam około 28 °C w dzień i aż 16 °C w nocy! Madryt otoczony jest niewielką prowincją zwaną Comunidad de Madrid. Stolica Hiszpanii dzieli się na dwie dzielnice tj.: Stary Madryt; Madryt Burboński. Miasto znane jest z licznych muzeów, m. in. Prado – jednego z najważniejszych w świecie.

ht

Kuchnia: Hiszpanie bazują na specjalnościach regionalnych, typowych dla kuchni śródziemnomorskiej. Potrawy zazwyczaj są proste, pełne smaku, kolorowe i aromatyczne. Popularnymi składnikami są: pomidory, ryby i owoce morza, ryż, ziemniaki, cebula, papryka, oliwki i oliwa, migdały oraz oczywiście wino. Hiszpanie kochają sosy, którymi podkreślają smak niemal każdej przyrządzonej przez siebie potrawy. Używają także ziół i popularnych przypraw takich jak np. oregano i tymianek.

u

Imprezy: Jadąc do Madrytu warto pamiętać, że życie nocne jest tam szczególnie bogate. Często dyskoteki są czynne do samego rana, a korki w nocy nie są czymś rzadko spotykanym. Miasto ma nam do zaoferowania lokale z muzyką klubową, alternatywną, flamenco a przede wszystkim z muzyką na żywo.  Będąc w stolicy należy pamiętać: czegokolwiek byś nie szukał, znajdziesz to właśnie w Madrycie!

fgg

WARSZAWA (MODLIN) – MADRYT T1 – WARSZAWA (MODLIN)

mad

Bilety w tej cenie zarezerwujesz na stronie Ryanair.com.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail