Bilety na trasie Warszawa Chopin ->Londyn Luton, Londyn Luton -> Warszawa Chopin w terminie 17 – 22 czerwca 2015r. są do zarezerwowania za 93 zł w dwie strony dla członków WDC*, dla pozostałych za 178 zł!

Cabine téléphonique et bus rouges à Londres (UK)

Londyn – jedna z najbardziej znanych stolic na świecie, co roku odwiedzana przez ponad 27 milionów turystów. Największe miasto w Unii Europejskiej, położone w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii.

luton2

Bilety zarezerwujecie tutaj: WizzAir.com

„Każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.”

*INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB:

WIZZ Discount Club oferuje teraz szeroki wybór zniżek na podróż i powiązane usługi. Oprócz gwarantowanej minimalnej zniżki w wysokości 45 PLN na bilety* członkowie Klubu mogą skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 23 PLN na każdą sztukę dużego bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego zakupionego online. Wizz Air oferuje dwa rodzaje członkostwa. Możesz wybrać ten, który bardziej odpowiada Twoim potrzebom związanym z podróżowaniem.

Członkostwo typu Standard jest przeznaczone dla Ciebie i Twojego towarzysza podróży, wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 139 PLN

Członkostwo typu Grupa jest przeznaczone dla Ciebie i maksymalnie 5 towarzyszy podróży, takich jak rodzina i znajomi, a wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 229 PLN

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail