Spędź cały dzień w Londynie za 93 zł! Taki lot zarezerwujesz na trasie Gdańsk -> Londyn Luton, Londyn Luton -> Gdańsk. Oferta ważna dla posiadaczy WIZZ Discount Club*. Dla pozostałych to koszt 178 zł.

lond

Proponujemy również jednodniówki z Poznania do Londynu za 128 zł dla posiadaczy WIZZ Discount Club, a dla pozostałych za 218 zł.

lonpoz

*INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB:

WIZZ Discount Club oferuje teraz szeroki wybór zniżek na podróż i powiązane usługi. Oprócz gwarantowanej minimalnej zniżki w wysokości 45 PLN na bilety* członkowie Klubu mogą skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 23 PLN na każdą sztukę dużego bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego zakupionego online. Wizz Air oferuje dwa rodzaje członkostwa. Możesz wybrać ten, który bardziej odpowiada Twoim potrzebom związanym z podróżowaniem.

Członkostwo typu Standard jest przeznaczone dla Ciebie i Twojego towarzysza podróży, wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 139 PLN

Członkostwo typu Grupa jest przeznaczone dla Ciebie i maksymalnie 5 towarzyszy podróży, takich jak rodzina i znajomi, a wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 229 PLN

 

Bilety zarezerwujesz tutaj: WizzAir.com

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail