Przelot na trasie Katowice -> Tel-Aviv, Tel-Aviv -> Katowice w terminie 17.06.2015 – 24.06.2015 za 300 zł w dwie strony!

Cena biletu wynosi 300 zł 40 gr tylko jeśli podróżujecie z małym bagażem podręcznym i jesteście członkami Wizz Discount Club*.

Odwiedź Tel-Aviv – drugie pod względem wielkości miastem Izraela, położone w Dystrykcie Tel Awiwu na nadmorskiej równinie!

 

*INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB:

WIZZ Discount Club oferuje teraz szeroki wybór zniżek na podróż i powiązane usługi. Oprócz gwarantowanej minimalnej zniżki w wysokości 45 PLN na bilety* członkowie Klubu mogą skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 23 PLN na każdą sztukę dużego bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego zakupionego online. Wizz Air oferuje dwa rodzaje członkostwa. Możesz wybrać ten, który bardziej odpowiada Twoim potrzebom związanym z podróżowaniem.

Członkostwo typu Standard jest przeznaczone dla Ciebie i Twojego towarzysza podróży, wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 139 PLN

Członkostwo typu Grupa jest przeznaczone dla Ciebie i maksymalnie 5 towarzyszy podróży, takich jak rodzina i znajomi, a wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 229 PLN

Więcej informacji znajdziesz na WizzAir.com.

tel5

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail