Do wyboru są trzy terminy na przełomie kwietnia i sierpnia, koszt to 770 zł (Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz biletów komunikacji miejskiej w Kijowie. Orientacyjny koszt: 30 UAH). Wyjazd z Krakowa. Obowiązkowy ważny paszport.

Prypeć – a raczej jej okolice to jedna wielka „Strefa Zamknięta”, w której pomimo licznych zakazów dalej żyją ludzie odmawiający przesiedlenia.

Czarnobyl – to miasto znane głównie ze względu na oddaloną o 18 kilometrów elektrownię jądrową, w której wydarzyła się największa w dziejach katastrofa atomowa. Przed katastrofą zamieszkane przez około 15 tysięcy ludzi.

"Welcome in Chernobyl!"

Cena zawiera: zakwaterowanie w hostelu (pokoje 2, 3, 4 osobowe) w centrum Kijowa, wyżywienie (2 śniadania, 1 obiad, 1 obiadokolacja) ubezpieczenie od NNW i KL oraz bagaż, przejazd komfortowym autokarem, opieka pilota, całodzienna wycieczka – Czarnobyl Tour (polskojęzyczny przewodnik, transfer Kijów – Czarnobyl – Kijów, pozwolenie na wjazd do strefy zamkniętej wraz z wymaganym od 2014 roku obowiązkowym ubezpieczeniem), 4h zwiedzanie Kijowa z przewodnikiem.

Image: A view of the abandoned city of Prypiat, near the Chernobyl nuclear power plant

cz2

cz4

cz6

Odważysz się?

Więcej informacji o Czarnobyl Tour znajdziesz tutaj: Klik.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail