Przelot na trasie Wrocław -> Rzym (Ciampino), Rzym (Ciampino) -> Wrocław w terminie 20.06.2015 – 27.06.2015 za 321 zł w dwie strony!

Dostępne również inne terminy w podobnych cenach.

Great Colosseum, Rome, Italy

Odwieź stolicę i największe miasto Włoch! Zobacz znane miejsca w Rzymie takie jak:

Koloseum – oficjalnie w starożytności Amfiteatr Flawiuszów – amfiteatr w Rzymie, wzniesiony w latach 70-72 do 80 n.e. przez cesarzy z dynastii Flawiuszów.

Forum Romanum – najstarszy plac miejski w Rzymie, otoczony sześcioma z siedmiu wzgórz: Kapitolem, Palatynem, Celiusem, Eskwilinem, Wiminałem i Kwirynałem. Główny polityczny, religijny i towarzyski ośrodek starożytnego Rzymu, miejsce odbywania się najważniejszych uroczystości publicznych.

Fontannę di Trevi – najbardziej znaną barokową fontannę Rzymu. Została zbudowana z inicjatywy Klemensa XII w miejscu istniejącej wcześniej fontanny zaprojektowanej przez Leona Battiste Albertiego z 1435 r. Zasila ją woda doprowadzona akweduktem zbudowanym w 19 r. p.n.e. przez Agrypę, tym samym, który zasila fontannę Barcaccia znajdującą się u podnóża Schodów Hiszpańskich

Schody Hiszpańskie – dzieło architektów Francesco de Sanctis i Alessandro Specchi, znajdują się przy Placu Hiszpańskim (Piazza di Spagna) – jednym z najsłynniejszych placów Rzymu. Zostały ukończone na Jubileusz w 1725 roku i uroczyście zainaugurowane przez papieża Benedykta XIII.

Pole Marsowe – miejsce w starożytnym Rzymie, pozostające poza tzw. murami serwiańskimi, w zakolu Tybru, na zachód od Kapitolu (nie pokrywa się z rione Campo Marzio). Obszar o powierzchni ok. 25 ha w czasach królewskich poświęcony był Marsowi.

 

Rzym-fontanna-di-trevi

WROCŁAW – RZYM (CIAMPINO) – WROCŁAW

rzym

Bilety w tej lub podobnej cenie zarezerwujecie na stronie Ryanair.com.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail