Przelot na trasie Katowice -> Kutaisi, Kutaisi -> Katowice w terminie 04.05.2015 – 12.05.2015 za 228 zł w dwie strony dla posiadaczy Wizz Discount Club*!

gr1

Odwiedź Kutaisi – miasto w zachodniej Gruzji nad rzeką Rioni, na wysokości 125 – 300 m n.p.m.  Poniżej galeria zdjęć:

Bilety w tej cenie zarezerwujecie na stronie wizzair.com. Dostępne również inne terminy w podobnych cenach, także z Warszawy.

gr

*INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB:

WIZZ Discount Club oferuje teraz szeroki wybór zniżek na podróż i powiązane usługi. Oprócz gwarantowanej minimalnej zniżki w wysokości 45 PLN na bilety* członkowie Klubu mogą skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 23 PLN na każdą sztukę dużego bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego zakupionego online. Wizz Air oferuje dwa rodzaje członkostwa. Możesz wybrać ten, który bardziej odpowiada Twoim potrzebom związanym z podróżowaniem.

Członkostwo typu Standard jest przeznaczone dla Ciebie i Twojego towarzysza podróży, wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 139 PLN

Członkostwo typu Grupa jest przeznaczone dla Ciebie i maksymalnie 5 towarzyszy podróży, takich jak rodzina i znajomi, a wszystko za roczną opłatę w wysokości zaledwie 229 PLN

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail